Sifigu Marmaris | Üreten Çocuklar Akademisi

Atölyelerimiz

Bilim Atölyeleri

Çocuklarımızın bilime yönelik meraklarını arttırarak bilimsel bilgileri edinebilecekleri eğlenceli ve uygulamalı bir birinden farklı etkinliklerle buluşturuyoruz

Merak dolu zihinlere hitap eden, öğrenmeyi eğlenceli ve heyecan verici bir deneyime dönüştüren Bilim Atölyesi sizleri bekliyor! Çocuklarınızın meraklarını canlandırmak ve bilime olan sevgiyi alevlendirmek için tasarlanmış bu eğlenceli etkinlik, onları bilimin büyülü dünyasına davet ediyor.

Teknoloji Atölyeleri

Çocuklarımız, interaktif deneyimler ve uygulamalı projeler aracılığıyla teknolojinin sırlarını çözerek, yaratıcılıklarını geliştirip problemleri çözme yeteneklerini güçlendiriyorlar.

Teknoloji Atölyesi, çocuklarımızın geleceği şekillendirecek yeni beceriler kazanmalarına yardımcı olması için sınırları ortadan kaldıran bir alan sunuyor. Bir sonraki teknoloji dehası bu atölyelerde keşfediliyor!

Astronomi Atölyeleri

Astronomi atölyelerinde çocuklarımızla gökyüzündeki gizemleri keşfetmek için bir uzay serüvenine çıkıyoruz.

Astronomi gözlemlerinin yanı sıra çeşitli bilimsel etkinliklerle çocuklarımız kendi teleskoplarını yapıyor, güneş sistemini tanıyor ve güneş sisteminin dışına çıkarak merak ettiği evrene bir adım atması için cesaretlendiriliyor. Planetaryum ile astronomi görselleriyle buluşuyor ve eşsiz bir deneyim yaşıyoruz.

Tasarım Atölyeleri

Çocuklarımızın yaratıcılığını ve estetik duygusunu geliştirmek için, hayal güçleriyle sınırları zorlamaya ve tasarımın büyülü dünyasını keşfetmeye teşvik ediyoruz.

Grafik tasarım, 3 boyutlu tasarım, lego tasarım ve daha fazlasını içeren geniş bir konsept yelpazesiyle, çocuklarımız el becerilerini geliştirerek kendi benzersiz eserlerini yaratmanın keyfine varıyorlar. Pratik projeler, renkli malzemeler ve ilham verici rehberlik ile çocuklarımızın kendi dünyalarını yaratmalarına yardımcı oluyoruz. Tasarım Atölyesi ile hayaller gerçeğe dönüşüyor.

Galeri